عسل ارمغان خمین

صنایع غذایی دالایی فعالیت خود را در زمینه بسته بندی عسل از سال 1389 در مساحت کوچکی به میزان 300 متر مربع آغاز نمود. با عنایت خداوند و با توجه به تلاش ما در زمینه صحیح کار کردن و دقت در کیفیت ، با افزایش روزانه مشتریان ما توانستیم در سال 1395 ساختمان مجموعه به مساحت 900 متر مربع افتتاح نماییم. در حال حاظر ساختمان جدید مجموعه در زمینی به مساخت 4000 متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان خمین احداث گردیده و مشغول فعالیت هستیم.
این مجموعه مجهز به آزمایشگاه صنایع غذایی بوده و تمامی عسل های تولیدی را از لحاظ کیفیت بررسی میشوند و همچنین دارای 2 برند عسل به نام های شکوه خمین و ارمغان خمین میباشد.
برند شکوه خمین را با توزیع در فروشگاه ها ، عمده فروشی ها و مغازه ها به صورت سنتی عرضه نموده ایم.

عسل ارمغان خمین که در رده بالاتری از لحاظ کیفیت قرار دارد را تلاش نموده ایم تا به صورت عرضه مستقیم و بدون واسطه از طرق درگاه مجازی مجموعه به مصرف کنندگان عزیز ارائه نماییم.

فروش عسل طبیعی

این مجموعه با هدف حذف واسطه ها و همچنین با توجه به تقلب بسیار در بازار و فروش بعضاً چندین برابر قیمت در بازار ، تلاش نموده تا محصول طبیعی خود را بدون واسطه با قیمتی مناسب و کیفیت مورد تایید سازمان غذا و دارو به شما مصرف کننده گرامی برساند.
همچنین برای اطمینان شما اقدام به ارسال کاملاً رایگان نمونه های محصول نموده ایم تا بعد از تست نمونه با اطمینان خاطر خرید نمایید. اطمینان داریم بعد از یک بار امتحان ، سالیان متمادی در خدمت شما مصرف کننده عزیز خواهیم بود.

ورود به فروشگاه آنلاین

با ما در تماس باشید

تماس با ما